Це лише ті військовослужбовці, чиї імена та місця поховання вдалося встановити за відкритими джерелами. 

Число підтверджених імен загиблих в Україні військових Росії становить 31 665 тисяч. 3534 із них – мобілізовані. Про це повідомляє Бі-бі-сі та «Медіазона». Журналісти самостійно рахують втрати РФ та верифікують загиблих військових Росії. 

Найбільше втрат серед в’язнів, але зростання їхньої кількості уповільнюється порівняно з першим півріччям. Похоронок приходить більше у Свердловську, Челябінську та Ростовську області Росії, Башкирію та Бурятію. 

Також велика кількість загиблих зафіксована у Краснодарському краї та Московській області. Це пов’язують з тим, що волонтери там обходять цвинтарі й фотографують поховання військових – тобто про більшу кількість втрат стає відомо публічно.

Підрахунок загиблих військових РФ ведуть за відкритими джерелами – повідомленнями місцевих адміністрацій, ЗМІ й родичів загиблих, а також за даними з цвинтарів. 

 На кінець травня цього року підрахунок видань «Медіазона» і «Медуза» показав кількість загиблих на війні в 47 тисяч осіб. Цю кількість журналістів отримали, виходячи з даних про надмірну смертність чоловіків боєздатного віку в Росії.

У Генштабі ЗСУ станом на 8 вересня повідомляють про 267 540 тисяч ліквідованих російських військових.

Читати також:

  • Залужний подякував ЗСУ у річницю звільнення Балаклії за деокупацію міста.
  • Війська РФ влучили ракетою по центру Кривого Рогу: є загиблий та поранені.
  • Російські військові обстріляли Петропавлівку Куп’янського району — Синєгубов.