Презентувати додаток планують восени цього року.

В Україні восени презентують застосунок «Мрія», що надаватиме освітні та безпекові послуги для дітей і батьків. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді з нагоди Дня Конституції.

«Ми створимо ще одну систему – українську “Мрію”. Це спеціальний застосунок, який буде підтримувати все, що стосується батьків та дитини. Послуги, які потрібні батькам, які потрібні дитині, – це розвиток та освіта, безпека та контакт із державою», – сказав Зеленський.

За словами президента, «Мрія» допоможе отримати доступ до знань з будь-якого куточка світу. Додаток буде доступний для українців, які знаходяться вдома та за кордоном. Використання штучного інтелекту допоможе дитині збудувати власну унікальну освітню траєкторію.

Також нещодавно благодійний фонд «Відкриті очі» від компанії SoftServe запустив проєкт «Покоління Тех» для допомоги дітям військових і тим, хто покинув свій дім через війну Росії проти України. 

Проєкт «ПоколінняТех» буде реалізовано в 9 містах України: Харків, Полтава, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів, Київ, Рівне, Одеса та Дніпро. Приблизно 80% навчання відбуватиметься в офлайн-форматі, але залежно від безпекової ситуації заплановано кілька онлайн-зустрічей. 

Окрім цього, учасники проєкту матимуть можливість безкоштовно проходити курси англійської в мовних школах.

Читати також:

Мінцифри презентувало інтерактивні симулятори з онлайн-безпеки для дітей та батьків.

ООН Жінки та Мінцифри запускають нову освітню програму для жінок-переселенок.