Російський військовий запропонував цивільному подружжю придбати в нього пальне, а коли ті зайшли у двір, вдарив чоловіка автоматом, а жінку спробував зґвалтувати. 

Харківська обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо 35-річного командира розрахунку ГРВ 1-ого стрілецького батальйону 202-го стрілецького полку мобілізаційного резерву 4-ої окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу 8-ої загально-військової армії південного військового округу зс рф з позивним «Бублік», який під час окупації Харківщини погрожував цивільному подружжю розстріляти їх та чинив сексуальне насилля над жінкою.

Підозрюваний / Фото: Харківська обласна прокуратура

За даними слідства, наприкінці серпня минулого року, в одному з окупованих населених пунктів на території Ізюмського району, російський солдат зупинив автомобіль з подружжям. Він запропонував чоловіку та жінці придбати у нього пальне, а коли місцеві мешканці приїхали за ним, обвинувачений разом з представниками НЗФ «ЛНР» змусили подружжя піти до підвалу, погрожуючи вогнепальною зброєю.

«Перебуваючи позаду, російський військовий наніс удар прикладом автоматичної вогнепальної зброї по тильній частині голови чоловіка, внаслідок чого останній втратив свідомість та впав біля підвалу. Скориставшись моментом, коли російський військовослужбовець відволікся, жінка побігла в сторону вхідних воріт та намагалася сховатися за автомобілем. Проте російський військовий помітив її, схопив за волосся та потягнув по землі до будинку», – ідеться в повідомленні.

Чоловік наказав жінці роздягнутися, зняв з себе одяг та почав чинити сексуальне насильство щодо неї. Потерпіла просила окупанта припинити чіпати її. Підозрюваний розлютився та пообіцяв жінці, що розстріляє її чоловіка, якщо вона буде пручатися.

«У цей час чоловік потерпілої прийшов до тями та пішов шукати дружину. Він зайшов до будинку та завадив російському військовому довести спробу зґвалтування до завершення. Військовий зс рф розлютився ще більше та наказав негайно піти з будинку подружжю», – розповіли у прокуратурі.

Оскільки обвинувачений перебуває у розшуку, його заочно судитимуть у Балаклійському районному суді Харківської області.

Читати також:

  • Зливав розташування ЗСУ: на 8 років засуджено чоловіка.
  • Військового РФ, який розстріляв авто цивільних на Харківщині, судитимуть.