Наразі вирішується питання щодо оголошення підозрюваного у розшук.  

Харківська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру  33-річному російському військовослужбовцю. За даними слідства, чоловік катував українських поліцейських під час окупації Харківщини та намагався примусити їх перейти на бік РФ. 

Правоохоронці повідомляють, що військові РФ облаштували катівню у селі Огурцівка Купʼянського району на території місцевого фермерського господарства, куди привозили українських поліціянтів.

«У березні 2022 року підозрюваний разом з іншими окупантами вдерлися до помешкання заступника начальника одного з відділів поліції на території Куп’янського району. Під дулами автоматів вони вивели поліцейського з дому та насильно відвезли його до катівні», – ідеться в повідомленні.

Військові РФ вимагали від чоловіка, аби він погодився працювати в окупаційній поліції. За даними слідства, отримавши відмову, росіяни почали катування: використовуючи мотузку, міцно зв’язали зап’ястя рук потерпілого та за допомогою крану з металевим гаком підняли його тіло в повітря. 

За кілька днів ці російські військові вчинили ті самі дії стосовно вже начальника цього відділення поліції. Пізніше українських правоохоронців відпустили.

Підозрюваний / Фото: Харківська обласна прокуратура

У прокуратурі повідомляють, що воєнні злочини чоловік вчиняв разом ще з двома російськими військовими з позивними «Медик» та «Тренер». 

Наразі правоохоронці вирішують питання щодо оголошення його у розшук.

Читайте також

  • На Харківщині судитимуть колишнього мера Куп’янська за державну зраду.
  • У Куп’янську загинула людина через російський обстріл.