Команда освітнього центру DAN. IT Education оголосила про запуск грантової програми, в рамках якої надається 100 стипендій на здобування актуальних в Україні та у світі ІТ-спеціальностей. 

Навчання проходитиме за 6 напрямками: програмування, вебдизайн, дата аналітика, маркетинг, тестування та ІТ-рекрутмент.  Термін занять від 3 до 8 місяців. Студентами можуть стати волонтери від 18 років.

«Навчання у нас побудовано на унікальній технології, яка відмінно зарекомендувала себе у багатьох країнах, в тому числі в Україні, Ізраїлі, Сполучених Штатах, впроваджуємо інноваційні рішення – такі як перший освітній Метаверс в Україні та супроводжуємо наших студентів до моменту їх працевлаштування, що дозволяє нам отримувати 76% працевлаштування студентів. Запрошуємо волонтерів в наш освітній центр», – зазначила Ксенія Столбова СЕО освітнього DAN.IT Education.

Подати заявку на безплатне навчання можна на сайті освітнього центру

Серед претендентів проводитиметься конкурс, за результатами якого відберуть 100 студентів. 

На першому етапі кандидат повинен направити мотиваційний лист на тему «Чому саме я повинен отримати грант». На другому – проводитиметься тестування здібностей, а на третьому – персональне інтервʼю. За результатами кожного етапу відберуть найкращих, а серед фіналістів будуть обрані переможці.

Збір анкет пройде до 30 листопада включно, а початок курсів запланований на грудень 2022-січень 2023 року.