Чотири людини загинули, ще 14 — отримали поранення внаслідок російських обстрілів Харківської області 1 травня.

Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

За його словами, у селі Лелюківка Купʼянського району внаслідок російського обстрілу загинула 66-річна жінка. У Липцях Харківського району загинула 78-річна жінка, внаслідок обстрілу горів дах будинку.

Близько 10 ранку армія РФ обстріляла Золочів Богодухівського району авіабомбами. Загинули  двоє людей та тринадцять постраждали. Пошкоджені адміністративні приміщення, будівля Ощадбанку, більше 20 автомобілів, а також знищено приватний будинок.

Внаслідок обстрілу Борової постраждала 66-річна жінка. Її не госпіталізували. Внаслідок обстрілу пошкоджена господарча споруда та частково зруйнований житловий будинок.

У Харкові внаслідок обстрілу пошкоджено 14 житлових будинків. 

Загалом артилерійських та мінометних ударів армії РФ зазнали близько 17 населених пунктів Харківщини, зокрема Синьківка, Степова Новоселівка, Котлярівка. Авіаційних обстрілів зазнали Веселе, Харків, Вовчанськ, Синьківка, Петропавлівка, Подоли.

Армія РФ планово накопичує війська на півночі Харківської області, однак темпи нарощування живої сили та техніки не змінюються впродовж 10 місяців, сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов. За його словами, «говорити про відкриття фронту на півночі Харківської області ще зарано». Він також зазначив, що російські військові відновили штурмові дії на Куп’янському та Лиманському напрямках, проте українські захисники стримують їхні спроби просунутися вперед.

Читайте також

  • На Купʼянському напрямку українські військові відбили 14 російських атак