О 23:15 військові РФ вдарили чотирма БПЛА по Харкову, зафіксовано влучання 2-х безпілотників у Основ’янському районі. Ще два збили сили ППО.

Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Безпілотники типу «Шахед-136» влучили по території промислового об’єкта.

Також близько 21:56 у смт Великий Бурлук Куп’янського району росіяни вдарили двома КАБами по центральній районній лікарні. Евакуйовано 38 осіб, з них 5 працівників ЦРЛ. Персонал та пацієнти лікарні встигли зреагувати на сигнал повітряної тривоги. Пошкоджено фасад, дах та вікна ЦРЛ. Евакуйовано 38 осіб, з них 5 працівників ЦРЛ. Персонал та пацієнти лікарні встигли зреагувати на сигнал повітряної тривоги.

Наслідки обстрілів Харківщини 31 січня / Фото: t.me/synegubov

Загалом протягом доби артилерійських та мінометних обстрілів РФ зазнали близько 20 населених пунктів Харківщини, зокрема: Окіп Богодухівського району, Лук’янці Харківського району, Вовчанськ Чугуївського району, Синьківка, Іванівка, Кислівка, Котлярівка, Піщане Куп’янського району та ін.

У селі Новоосинове Куп’янського району через обстріл горіла господарча споруда, у Великому Бурлуку пошкоджено скління, фасад нежитлових приміщень та частково зруйновано не експлуатоване складське приміщення. У селі Рясне Богодухівського району пошкоджено приватні будинки, складське приміщення, могили на місцевому цвинтарі. У селі Вільча Чугуївського району внаслідок обстрілу пошкоджено приватний будинок.

Читайте також

  • РФ завдала авіаудару по 4 населених пунктах Харківської області.