Фахівці розробили алгоритм, який дозволить отримувати інформацію щодо регіону, де ви перебуваєте.

В оновленому застосунку «Повітряна тривога» відтепер з’явилися попередження про підвищену небезпеку у конкретному регіоні. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Фахівцями Повітряних сил разом з розробниками додатку «Повітряна тривога» вдалось розробити алгоритм, який дозволить отримувати інформацію щодо регіону, де ви перебуваєте. Тобто ви забиваєте в додаток свій регіон – і у вас з’являється додаткова інформація щодо підвищеної тривоги, коли входить у повітряний простір певний об’єкт», – розповів він.

Нова версія застосунку також надсилатиме додаткове сповіщення про наближення ракети чи безпілотника, Утім, наголошує Євлаш, не слід розраховувати на це як на панацею та перебувати в укриттях під час тривоги. Оскільки інформацію про балістичну ракету не завжди можна надати завчасно.

Розробники застосунку також додали можливість налаштування гучності сповіщення про підвищену небезпеку. Інформацію про всі види небезпеки передають чергові цивільного захисту в обласних військових адміністраціях.

Нагадаємо, у Харкові розробляють систему оповіщення, яка дозволить зоновано інформувати населення про небезпеку. На сьогодні до 80% тривог у місті не пов’язані із безпосередньою загрозою Харкову. 

26 січня, під час позачергової сесії Харківської міської ради було ухвалене рішення про створення диференційованої системи оповіщення про повітряну тривогу в місті. 

Читайте також

  • Харківщина в трійці областей за кількістю повітряних тривог.
  • У Харківській міськраді створять Департамент надзвичайних ситуацій.
  • Харкову потрібен розподіл повітряних тривог — Терехов.