Тому у міськрада сьогодні впроваджує автоматизовану систему оповіщення. 

У Харкові розробляють систему оповіщення, яка дозволить зоновано інформувати населення про небезпеку. На сьогодні до 80% тривог у місті не пов’язані із безпосередньою загрозою Харкову. Про це під час форуму повідомив очільник департаменту надзвичайних ситуацій Харківської міськради Богдан Гладких.

«Зараз у Харкові впроваджується місцева автоматизована система оповіщення, яка дозволить децентралізовано оповіщати місце в якому є наявна загроза. Це система, яка дозволить зоновано оповіщати населення про тривогу. За нашою статистикою на сьогодні до 80% усіх тривог не пов’язані з безпосередньою загрозою місту Харкову. Наша мета – це значне зменшення кількості тривог у Харкові», – розповів він.

В період з 1 по 22 лютого, розповідає Гладких, загальна кількість тривог по Харкову сягає 123 години або 5 днів. Крім того, більша частина старих сирен не дає можливість охопити все місто, а тому Харкову необхідне оновлення системи.

Нагадаємо, 26 січня, під час позачергової сесії Харківської міської ради було ухвалене рішення про створення диференційованої системи оповіщення про повітряну тривогу в місті. 

Читайте також

  • Харківщина в трійці областей за кількістю повітряних тривог.
  • У Харківській міськраді створять Департамент надзвичайних ситуацій.
  • Харкову потрібен розподіл повітряних тривог — Терехов.