Армія РФ мала «дуже веселу нічку» у захопленому Крохмальному на Куп’янському напрямку, оскільки перебуває там «не в найкращих позиціях».

Про це повідомив речник Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в етері «Радіо Свобода».

За його словами, це маленьке село було повністю зруйноване під час війни. Тому обороняти його руїни стало неможливо без загрози для життя українських захисників.

«Ворог не в хороших умовах там знаходиться, під постійними обстрілами. Наші захисники знаходяться в активній обороні — це дає можливість за кращої нагоди переходити до атакувальних дій, а також покращувати своє тактичне становище. З цього не варто робити якоїсь трагедії, тому що це рішення спрямоване на збереження життя українських військовослужбовців, а територію ми звичайно звільнимо й росіян всіх проженемо», — сказав Фітьо.

Інститут вивчення війни, посилаючись на геолокаційні зображення вранці 20 січня повідомив, що російські війська захопили село Крохмальне у Харківській області. Село знаходиться за 26 кілометрів від Куп’янська та неподалік села Табаївка, яка була основним напрямком удару росіян протягом 19 січня.

Читайте також

  • Дві людини постраждали внаслідок російських обстрілів Куп’янського району