З їх допомогою харківські підприємці зможуть отримати необхідне обладнання та засоби для просування своєї справи.

У Харкові запустять два нові проєкти «Quik Help» та «Купуй Харківське», спрямовані на підтримку місцевого бізнесу. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Постійні російські атаки не лише руйнують житлові будинки та обʼєкти інфраструктури, а й серйозно ускладнюють життя харківському бізнесу. Тільки сьогодні внаслідок нічного обстрілу постраждало два кафе та два великих офісних приміщення, де працюють десятки компаній», – ідеться в повідомленні.

За словами Терехова перший проєкт «Quik Help» дозволить представникам бізнесу на конкурсних умовах отримати генератори та Starlink, для того аби мати безперебійний звʼязок та можливість  працювати навіть під час аварійних відключень електроенергії. 

Лінійка видів допомоги буде поступово розширюватися. Зареєструватися для участі в проєкті можна за посиланням.

Другий проєкт – «Купуй Харківське». Він складається з кількох етапів: проведення досліджень товарів і послуг місцевих підприємців, розробку стратегії їхнього просування, а також створення інструментів для збільшення обсягів продажів.

Скористатися цими продуктами зможе будь-хто з представників місцевого бізнесу, щойно будуть  напрацьовані перші практики.

Нагадаємо, нещодавно Ігор Терехов провів зустріч з бізнес-лідерами міста. Під час зустрічі він наголосив, що окрім пільг для підприємців, також важливо посилити захист неба.

Під час зустрічі з журналістами начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що перш за все захищатимуть критичну інфраструктуру. «Питання по С-300 залишається, бо 40 секунд – це досить незначний час. У деяких систем час наведення 30 секунд на ціль», — сказав Синєгубов.

Раніше Терехов вже заявляв, що «закрити небо над Харковом вкрай важливо». За його словами, міська влада торік перерахувала понад пів мільярда гривень на потреби військовим, у тому числі для ППО та організації мобільних груп для боротьби з «шахедами».

Читайте також