У рамках проєкту «Гуманітарна акція в Україні за фінансування RTL» відкрився «Хаб стійкості».

Це дитячий простір, на базі, якого відбуватимуться психосоціальні, освітні активності для дітей та молоді. Осередок створили для підтримки, розвитку, соціалізації та взаємодії з однолітками.

У просторі є сучасна мультимедійна техніка, різноманітні ігри, бібліотека, басейн із кульками та інше корисне приладдя. Крім того, локація за необхідності може використовуватись як обладнане бомбосховище для мешканців громади.

«Для нас важливо підтримати дітей та батьків Ізюма й допомогти їм у подоланні пережитих наслідків окупації та відновлення громади. Ми хочемо наповнити наш простір різноманітними послугами та закликаємо батьків бути активними й користуватись можливостям заради майбутнього їхніх дітей» — говорить Сергій Лукашов, Національний директор СОС Дитячі Містечка.

Проєкт реалізовано благодійною організацією СОС Дитячі Містечка за підтримки німецького телеканалу RTL та коштів, зібраних на допомогу Україні під час проведення телемарафонів каналу.

«СОС Дитячі Містечка» Україна — благодійна недержавна організація працює задля попередження сирітства в Україні та розвитку сімейних форм виховання. За період від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну організація спільно з партнерами допомогла 180 тисячам дітей та їх родинам, які постраждалим від війни.

Читайте також

  •  У Харкові показали роботу центру психологічної допомоги дітям.