Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив продаж двох будівель колишнього «Промінвестбанку» у Харкові. Повідомляють журналісти ХАЦ із посиланням на «Прозорро.Продажі».

Зараз на аукціоні виставлені дві нерухомості:

  • Будівля банку на Павлівській, площею 4000 кв. м — загальною вартістю 42,6 млн гривень (один кв. м за 10650 грн),
Історична пам’ятка – будівля “Промінвестбанку” на Павлівській площі в Харкові / Фото: pslava.info
  • Будівля загальною площею 3 226,7 кв. метрів на вулиці Молочній, 3 — загальною вартістю 27,1 млн гривень (один кв. м за 8401 грн).
Будівля у Харкові за адресою вул. Молочна, 3 / Фото: olx.ua

Перші торги не відбулися, а тому вартість нерухомості знизили на 10 відсотків.

Як зазначається у рішенні Нацбанку, на початок січня 2022 року 99% акцій «Промінвестбанку» належали Державній корпорації розвитку «ВЕБ.РФ». Акціонером та власником 100% статутного капіталу Державної корпорації розвитку «ВЕБ.РФ» є Російська Федерація. Торік у лютому розпочалася ліквідація «Промінвестбанку» після відкликання ліцензії Нацбанком України.

Будинок на Павлівській площі, один з перших у Харкові з залізобетонним каркасом, є пам’яткою архітектури. Його збудували архітектори Васильєв та Ржепішевський у 1910-1913 роках. Раніше у будівлі розташовувався готель «Асторія» — назва виникла на початку 20 століття як виклик фешенебельним готелям у Нью-Йорку, власниками яких були брати Астори.

Читати також: Салтівське трамвайне депо без торгів уклало угоду на 11,2 млн з фірмою співвласника «Соллі Плюс». Договір уклали без проведення торгів. До того ж на сайт не завантажили угоду з переліком послуг, які повинні надати. Хоча дві інші угоди вже були завантажені.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.