Україна відкрила перший цех з ремонту та виробництва бронетехніки у партнерстві з компанією Rheinmetall. Це пришвидшить ремонт і обслуговування німецької техніки на території України.

Про це заявив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков. 

На спільному виробничому майданчику працюють українські фахівці, а технічний нагляд здійснюють представники німецького партнера. У майбутньому, заявив Кліменков, тут можна буде виробляти нову техніку для українських військових.

«Відкриття цеху з ремонту і виробництва бронетехніки Rheinmetall в Україні посилить нашу обороноздатність. Ми вдячні німецьким партнерам за довіру і підтримку, які дають нам змогу впевнено рухатися до перемоги та інтегруватися в європейську систему колективної безпеки», — зазначив Дмитро Кліменков.

Нагадаємо, німецько-українське ТОВ “RHEINMETALL UDI” (RHEINMETALL UKRAINIAN DEFENSE INDUSTRY LLC) було зареєстровано 18 жовтня 2023 року в Україні. Про це стало відомо під час німецько-українського бізнес-форуму в Берліні.

У лютому 2024 року компанія Rheinmetall, найбільший європейський виробник боєприпасів, заявила про намір відкрити завод боєприпасів в Україні.

Читайте також

  • В Україні випробували вітчизняний бронеавтомобіль «Новатор».
  • «Українська бронетехніка» передала армії партію артилерійських снарядів.