Міністерство оборони повідомило про завершення зведення фортифікацій на п’яти напрямках. Йдеться про п’ять областей, включно з Донецькою, де тривають активні бої.

«Сумська, Запорізька, Донецька, Херсонська та Харківська області: одразу на пʼяти напрямках будівництво оборонних фортифікацій підходить до завершення», — йдеться в повідомленні.

Міноборони продемонструвало облаштування підземних бетонних укриттів та так званих «зубів дракона», які покликані сповільнювати наземний наступ ворожої техніки.

На Харківщині роботи тривали на чотирьох напрямках — із півночі до сходу. «Сумський напрямок, північ прикордонна, північно-східний напрямок — Вовчанський, Куп’янський та Луганський на Ізюмщині. Ці напрямки є пріоритетними, де і ведеться будівництво фортифікаційних споруд. Робота буде продовжуватись. Ми маємо завдання від президента про нові напрямки. Вони мають на меті завадити ворогу в реалізації намірів на тих напрямках, що я зазначив», — сказав очільник ХОВА Олег Синєгубов.

За його словами будівництво майже завершено. На їх будівництво було виділено понад 1,7 мільярда гривень, з яких 72 мільйони з обласного бюджету.

В інтерв’ю Укрінформ, Олег Синєгубов розповідав, що деякі будівельники, які беруться за фортифікаційні споруди, після першого дня роботи відмовляються.

Читайте також

  • Командувач Сухопутних військ ЗСУ: «У росіян дійсно є план взяття Харкова чи Сум».