Мереф’янська міська рада без тендеру придбала сталеві контейнери для збору твердих побутових відходів за 1 097 265 гривень. Про це повідомляє Ґвара Медіа з посиланням на Prozorro.

В обґрунтуванні міська рада пояснила, що придбання відбулося без тендерної процедури, оскільки «скасовано відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах». Тендер оголосили 4 червня 2024 року, а кінцевим строком подання пропозицій було 12 червня 2024 року.

Загалом міська рада придбала 65 контейнерів вартістю 16 681 гривню за кожний. Ані в договорі, ані в додатках до нього, а також на сторінці публічної закупівлі не вказано чи це нові, чи вживані. Це не дає можливості порівняти вартість з аналогічною на ринку. Поставити контейнери мають до 31 липня 2024 року.

Угоду про постачання підписали з ФОП Янко Катерина Володимирівна, яка була зареєстрована у травні 2022 року в селі М’якохід Вінницької області.

Скриншот з догорову між Мереф’янською міською радою та ФОП Янко Катерина Володимирівна

За допомогою сервісу Getcontact вдалося перевірити номер телефону, який вказаний як контактний. Такий самий номер вказаний на сайті підприємства «ВСМ Еколоджі».

Дані з сервісу Getcontact

Зі схожою назвою дійсно існує ТОВ «ВСМ Еколоджі», яким володіє Янко Олександр Володимирович. Засновник зареєстрований у селі М’якохід Вінницької області. Підприємство утворилося у травні 2018 року та має статутний капітал у розмірі 5 000 гривень.

З часу заснування компанія поставила сміттєвих контейнерів на загальну суму в 78 482 337 гривень та мала 335 переможних лотів.

ФОП Янко Катерина Володимирівна в Єдиному державному реєстрі має інший номер. За допомогою сервісу Getcontact вдалося дізнатися більше щодо діяльності Катерини. Серед тегів: «Катя Мейк», «Катя ресницы», «Мейк Ап», «Макияж Катя», «Катя Брови», «Макияж Катя» та інші назви контактів, які підтверджують, що Катерина дійсно працює у сфері краси.

Теги Катерини в сервісі Getcontact

Катерина щонайменше з січня 2020 року веде сторінку в Instagram, де викладає результати своїх робіт.

Скриншот зі сторінки Катерини в Instagram / Джерело: instagram.com/yanko_kate
Робоча сторінка Катерини в Instagram / Джерело: instagram.com/yanko_kate

Журналіст Ґвари намагався записатися на послугу через Telegram, до якого прив’язаний номер телефону Катерини, аби перевірити, чи дійсно вона продовжує робити ламінування вій, навчання макіяжу та брів. Пізніше вдалося також зателефонувати на номер, який вказала Катерина під час державної реєстрації ФОПу.

Скриншот листування з Катериною

З вересня 2022 року ФОП Катерини поставив контейнери замовникам із Київської, Чернівецької, Миколаївської, Тернопільської, Закарпатської, Львівської, Сумської, Хмельницької, Вінницької, Сумської, Черкаської, Дніпропетровської та Харківської областей на загальну суму 3 523 029 гривень.

Журналіст Ґвари звертався за коментарем до міського голови Мерефи Веніаміна Сітова, однак він не підняв слухавку.

На цю тему

Харківська ОВА витратить на розміщення інформації у ЗМІ 410 тисяч гривень. Харківська облдержадміністрація опублікувала тендер на «послуги з розміщення в онлайн-медіа інформаційних матеріалів щодо відновлення в Харківській області пошкоджених та знищених внаслідок збройної агресії РФ об’єктів, зокрема відбудови та ремонту житлової, освітньої, медичної, соціальної інфраструктури та інших об’єктів, які забезпечують життєво важливі послуги та комунікацію для населення регіону». 

У Балаклії на Харківщині планують витратити на розробку генплану міста 7,5 млн грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 26 червня 2024 року, а підготувати генплан Балаклії мають до 31 грудня 2025 року.

У Богодухові на Харківщині придбають засоби РЕБ за майже 1 млн грн. Виконком Богодухівської міської ради опублікував публічну закупівлю на придбання мобільних засобів радіоелектронної боротьби для добровольчого формування місцевої тергромади за 948 тисяч гривень.