Наразі триває дорожній ремонт проїзду до Мерефи. Після його закінчення відновлення продовжиться в напрямку Нової Водолаги та в межах Мерефи.
Про це повідомили Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.
На автомобільній дорозі М-18 від Високого у напрямку Мерефи тривають роботи з відновлення дорожнього покриття. На цій ділянці вони були розпочаті в середині червня і наразі виконуються у посиленому режимі.
У Службі відновлення додали, що наразі підрядна організація проводить їх за рахунок власних обігових коштів.
«Наразі на об’єкті щоденно укладають понад 4 тисячі квадратних метрів нового покриття. У першу чергу дорожники прагнуть забезпечити належний проїзд до Мерефи. Після завершення робіт на цій ділянці відновлення покриття продовжиться в межах населеного пункту та у напрямку Нової Водолаги», — ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, у березні журналістка Ґвара Медіа поспілкувалася з керівником Служби відновлення та розвитку інфраструктури Харківської області Андрієм Алексєєвим. За його словами, 50% всієї дорожньої мережі регіону перебуває в аварійному стані. Серед ключових проблем: аварійна ямковість на половині мережі, перевантаження доріг, виконання робіт «у борг» і ризики для працівників.
Читайте також
- З Харкова до Мерефи планують відновити 80 кілометрів дороги
- На трасі з Харкова до Дніпра триває частковий ремонт дороги




