Як зазначає Департаменту науки та освіти Харківської ОВА, в області на основну сесію мультипредметного тесту зареєструвалося майже 12 тисяч учасників. Для них планують створити 30 тимчасових екзаменаційних центрів.

«Цього року зареєструвалося на 5166 учасників (75,7 %) більше, ніж минулого року. З урахуванням кількісних показників для основних сесій НМТ планується створити 30 тимчасових екзаменаційних центрів у 9 населених пунктах Харківської області на базі закладів освіти», — зазначили в Департаменті.  

Українська мова та математика — обов’язкові до складання. Як додатковий предмет 6169 вступників з Харківщини обрали історію України, а 3592 — англійську мову. З біології складатимуть тест ще 1756 учасників. Всього тест міститиме три блоки завдань.

Основна сесія національного мультипредметного тесту відбудеться з 5 по 23 червня. А від 5 до 12 червня зареєструватися на додаткову сесію зможуть вступники, які з поважних причин не змогли цього зробити під час основного періоду або яким було відмовлено в реєстрації.

Читати також: у МОН пояснили, коли відбудеться перехід на 12-річну систему в школах. Відповідно до Закону України «Про освіту» перехід на 12-річну систему має відбутися у 2027 році.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.