Харківщина продовжує оговтуватися від війни: відновлюються будинки та повертається електроенергія.

Харків готується до зими

У Немишлянському районі Харкова відновлюють житлові будинки, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів, повідомляє Харківська міськрада.

Ремонт будинків / Фото Харківської міської ради

Зокрема, роботи тривають у будинках на Салтівському шосе. В одному з них фахівці демонтували аварійні стіни, відновили плити перекриття та укріпили стіни. За іншою адресою тривають роботи з укріплення перекриття покрівлі будинку.

У Старосалтівську громаду на Харківщині повертають світло

Енергетики вже відремонтували частину пошкодженого обладнання та заживили понад 500 споживачів смт Старий Салтів Чугуївського району, передає Харківська ОВА.

Відновлення постачання світла / kharkivoda.gov.ua

Фахівцям «Харківобленерго» доводиться діставатися місця робіт на моторному човні, адже міст Старосалтівської дамби частково зруйновано. Поблизу населеного пункту пошкоджено до 80% електромережі. Світла тут не було практично з перших днів війни.

Переправа у Старому Салтові / kharkivoda.gov.ua

«Розбиті підстанції, опори, роз’єднувачі та ізоляція – ось що наші електромонтери побачили після того, як українські військові звільнили цю територію. Пошкодження отримали майже всі прольоти повітряних ліній електропередачі. До того ж, залишилося дуже багато мін. Це, звісно, ускладнює роботу та збільшує час, необхідний для відновлення електропостачання жителям селища», — зазначили в «Харківобленерго».

Енергетики та сапери ДСНС роблять усе належне, щоб якнайшвидше повернути світло до домівок місцевих жителів.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.