Почесним консулом Румунії в Харкові призначили Миколу Удянського, пишуть у пресслужбі ХОВА. Це вже 19-те почесне консульство в місті.

Як зазначив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов, Харківщина мала торгово-економічні відносини з Румунією ще до початку повномасштабного вторгнення, однак війна внесла свої корективи. А відкриття почесного консульства дасть змогу розвивати Харківщину.

У 2021 році, підприємці Харківщини експортували до Румунії продукції майже на $35,5 мільйонів. А імпортні постачання того ж року склали $14,5 мільйонів.

Микола Удянський уже встиг анонсувати допомогу: передачу на потреби регіону близько 100 генераторів та 20 автомобілів екстреної допомоги.

Почесний консул Румунії в Харкові Микола Удянський / kharkivoda.gov.ua

Микола Удянський — український ІТ-підприємець, науковець, співвласник медіахолдингу Parlament Media Group, співзасновник і колишній співвласник криптобіржі Coinsbit, колишній власник торгової платформи LocalTrade, доктор філософії з права. У 2021 році посідав №59 серед найбагатших українців за версією українського Forbes.

  • На потреби жителів регіону передали генератор потужністю 150 кіловат. Його надала родина Енгель із Люксембургу.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.