З 23 серпня по 2 вересня в Харкові вже вп’яте відбудеться KharkivPride2023. Цьогоріч подія пройде під гаслом «Гуртуємося заради Перемоги».

Про це повідомляє про українська ЛГБТ-активістка та програмна директорка ГО «ХЖО «Сфера» Анна Шаригіна.

Під час подій ЛГБТК+спільнота збиратиме кошти, які потім передадуть у Благодійний Фонд «Волонтерська» на потреби українських захисників. Крім цього, близькі військових матимуть можливість отримати психологічні консультації коштом громадської організації «ХЖО Сфера».

«Одне з найбільш розповсюджених дорікань, яке ми чули у свою адресу: «ЛГБТ турбуються лише про себе». Так, цільова авдиторія нашої організації — жінки та ЛГБТК+спільнота, і ми дбали про них щосили 15 років, і продовжимо це робити. Проте ми накопичили вже певні знання, експертизу, контакти, тож хочемо скористатися нагодою і поділитися нашими ресурсами з Харківською громадою — впевнені, спільнота із нами!» — зазначає Анна Шаригіна.

Програма ХарківПрайд2023:

  • 23 серпня — Занадто сіре. Занадто кольорове. Флешмоб до Дня Харкова;
  • 24 серпня — Це і твоє місто також. Подарунок ВПО від ХарківПрайду;
  • 25 серпня — День, коли всі можуть одружитись.Перформанс;
  • 26 серпня — Єдині як ніколи. Благодійний фестиваль;
  • 27 серпня — Веселковий велотрек;
  • 30 серпня — Знай свої права, людино. Квест із подарунками;
  • 1 вересня — Вона більше не вийде на марш. Фотосушка про загиблу волонтерку ХарківПрайд та Плакатна майстерня;
  • 2 вересня — Марш ХарківПрайд2023. Невидимі фігури.

Прайд уже вдруге проводять під час повномасштабного вторгнення. Торік він проходив у метро.

«Минулорічний Метро Марш ХарківПрайд пройшов безпечно й мав багато підтримки від українського суспільства та наших іноземних колежанок та партнерів. Це додає нам впевненості в тому, що в співпраці з поліцією та міською владою цього року ми також зробимо ХарківПрайд видимим і безпечним»,зазначила Станіслава Петлиця, координаторка волонтерства ХарківПрайд.

Долучитися до подій можна онлайн, детальніше про це можна дізнатися на сторінках Харківпрайду в Instagram та Facebook.

Читайте також

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!