Хлопець віджався на кулаках 128 разів за 1 хвилину.

24-річний старший лейтенант ЗСУ Дмитро Косатий 17 червня за один день встановив рекорди України та Гіннеса. Захід пройшов у ТРЦ «Нікольський» під наглядом Національного Реєстру Рекордів. Про це повідомляє «ШоТам» з посиланням на керівницю Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

Рекорд Гіннеса

Світовий рекорд Дмитро Косатий встановив у номінації «Найбільша кількість віджимань на кулаках за 60 секунд». Книга Рекордів Гіннеса уже прийняла заявку на нього.

Хлопець віджався 128 разів за 1 хвилину. Попередній рекорд належить Ріно Рестіво з Італії. У вересні 2022 року італієць зміг зробити вправу 116 разів за хвилину.

Рекорд України

Національний рекорд хлопець встановив у номінації «Найбільша кількість підтягувань на турніку за 3 хв». Дмитро Косатий підтягнувся 110 разів.  

Фіксацію рекорду і формування доказової бази за всіма міжнародними правилами здійснювала керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

Минулі досягнення

Раніше Дмитро вже встановлював рекорд України. 10 липня 2020 року хлопець за 3 години 24 хвилини виконав на перекладині 1001 підйом із переворотом.

Нині Дмитро — старший лейтенант окремого батальйону РЕБ оперативного командування Схід.

Читати також:

  • До щорічного рейтингу найбільш сталих університетів «Times Higher Education Impact Rankings 2023» потрапили п’ять харківських ВНЗ.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.