Серія присвячена чотирьом звільненим населеним пунктам Харківської області.

У Харкові 14 вересня погасили поштові марки блоку «Міста Героїв. Харківщина», до якого входять Харків, Куп’янськ, Ізюм і Балаклія. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Участь у спецпогашенні марки взяв начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. На заході були також присутні військові, які брали участь у Слобожанському контрнаступі.

Ескізи поштового випуску розробила креативна агенція I AM IDEA. Тираж поштового блоку становить 75 тисяч примірників. До поштової марки випущено конверт «Перший день» та 4 художні картки.

«Сьогодні випустили марки з зображенням Харкова, Куп’янська, Ізюма та Балаклії. «Міста героїв» – це одна з найуспішніших і найулюбленіших марок серед населення. Кожна з цих марок презентується завжди саме безпосередньо в тому місті, якому вона присвячена. Марки продаються на території всієї країни. Ті люди, які поїхали з Ізюма чи Балаклії і зараз, наприклад, живуть в Івано-Франківську, мають змогу купити марку», – сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Серед військових, які звільняли Харківщину, був і офіцер 5 Слобожанської бригади з позивним «Бона».

«Брав участь у піднятті прапора в місті Ізюм. У цей час переповнювали патріотичні почуття. Це саме впевненість у завтрашньому дні і розуміння, що, можливо, скоро закінчиться війна», – розповів офіцер з позивним «Бона».

Марку можна придбати на сайті, а також у відділеннях по всій країні.

Читати також:

  • Укрпошта випустила благодійну марку, кошти з якої підуть на підтримку сімей загиблих військових.
  • Сміливість бути. UA: До Дня Незалежності України НБУ випустив пам’ятні монети.