Наразі в Харківському районі відновлюють багатоквартирні житлові будинки, медзаклади та адмінбудівлю за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету.

Про це розповіли директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських і перший заступник начальника Харківської РВА Володимир Усов.

Відтак, у Дергачах уже відновлюють 17 багатоквартирних будинків — до осені планують закінчити роботи. Також проходить капітальний ремонт амбулаторій у селищі Лісне, селах Руська Лозова та Великі Проходи — вони готові на 30–35 %.

Уже розпочали роботи з відбудови центру первинної медико-санітарної допомоги в Дергачах та адмінбудівлі в Руській Лозовій, зазначив перший заступник начальника ХРВА.

Крім того, у 2023 році планують розпочати відбудову по одному багатоквартирному будинку в Докучаєвському та Рогані.

На території Харківського району зафіксовано приблизно 22000 фактів пошкоджень та руйнувань об’єктів. Антон Коротовських уточнив, що ця інформація не є остаточною, кількість пошкоджених та зруйнованих об’єктів після їх обстеження щоденно зростає.

«Також сформовано перелік пошкоджених та зруйнованих об’єктів нерухомого майна. Серед яких 13163 індивідуальних житлових будинки, близько 3000 багатоповерхових житлових будинків, 549 закладів освіти і спорту, 157 об’єктів охорони здоров’я та інше. Робота з моніторингу та збору в цьому напрямку триває», — прокоментував директор Департаменту містобудування та архітектури Харківської ОВА.

Читайте також

  • У село на Харківщині повернули газ, якого не було з квітня минулого року.