Вранці 18 січня поблизу дитячого садку в Броварах розбився гвинтокрил ДСНС. Станом на 10:30 відомо про 15 загиблих, зокрема трьох дітей та керівництва МВС.

Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

За його словами, в авіакатастрофі загинув міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, державний секретар міністерства Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін.

«Сьогодні вранці, 18 січня, у Броварах розбився гвинтокрил ДСНС. Унаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС: міністр, перший заступник міністра та державний секретар».

Травмовано 25 осіб, з них 10 дітей, яких госпіталізовано до лікарень

В ОП під час конференції заявили, що Денис Монастирський летів в одну з «гарячих» точок на фронті. Вертоліт летів на низькій висоті. На борту були дев’ять пасажирів, попередньо, усі загинули. Офіційних версій падіння гелікоптера немає, ведуться розслідування.

Свідків падіння гелікоптера в Броварах просять оперативно звернутися в поліцію, це допоможе в з‘ясуванні обставин трагедії.

UPD (11:46): У ДСНС заявили, що внаслідок падіння вертольота сталося пошкодження будівлі ДНЗ та пожежа.

На борту перебувало 9 людей: 6 осіб оперативної групи МВС, включно із керівництвом Міністерства внутрішніх справ, а також 3 члени екіпажу ДСНС.

UPD (13:07): Уточнені дані по трагедії в Броварах: загинуло 16 людей, з них 3 дітей. Шпиталізовано 30 людей, серед них 12 дітей. Пошукові роботи тривають, повідомив Кирило Тимошенко.

UPD (13:18) Начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Володимир Тимошко розповів, що сьогодні, 18 січня, мав зустрітися з керівництвом Міністерства внутрішніх справ на чолі з Денисом Монастирським. 

Куди саме мав прилетіти гелікоптер, невідомо. Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що гелікоптер прямував в одну з гарячих точок України.

«Мета польоту — у справах. В одну з точок… можна так сказати…гарячих, які є у нас в країні, де проходять бойові дії. Туди направлявся міністр внутрішніх справ», — сказав Тимошенко.

В СБУ повідомили, що наразі розглядають три версії трагедії:

  • порушення правил польоту;
  • технічна несправність гелікоптера;
  • умисні дії щодо знищення транспортного засобу.

UPD (15:45) у Броварах пошуково-рятувальні роботи завершили. Всього загинуло 14 людей, із них одна дитина, постраждало 25 осіб, з них 11 дітей — ДСНС.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.