У Харкові відновили електропостачання багатоквартирного будинку на вулиці Бакуліна, який постраждав внаслідок російського ракетного обстрілу 2 січня.

Про це повідомила пресслужба «Харківобленерго».

Як розповів керівник Північного району електричних мереж Ігор Диряєв, епіцентр вибуху знаходився за 20 метрів від місцевої трансформаторної підстанції. Внаслідок цього вона зазнала значних ушкоджень. Без електропостачання залишилися понад 100 побутових та 17 юридичних споживачів.

«Ми демонтували зруйноване електрообладнання, розібрали рештки будівельної частини об’єкта і встановили на місці тимчасову комплектну трансформаторну підстанцію. Після того, як були приведені до ладу внутрішньобудинкові мережі, ми подали напругу на щитову житлового будинку. Також було підключено електропостачання юридичних абонентів», — зазначив Диряєв.

Комунальні служби завершують роботи з консервації даху житлового будинку на вулиці Бакуліна. У будинку було пошкоджено майже 2 тисячі квадратних метрів покрівлі, половина з яких повністю зруйнована. Одразу після обстрілу закрили понад 200 вибитих вікон у квартирах та місцях загального користування. Також замінили 7 вхідних дверей. Кроквяну систему даху відновили та накрили тентом, щоб убезпечити будівлю від негоди.

2 січня російські війська завдали ракетних ударів по житлових будинках на вулиці, що названа на честь одного з організаторів радянської підпільної боротьби в Україні під час німецької окупації Івана Бакуліна. Внаслідок удару 61 людина поранена, троє — загинули.

Харківська громадська організація «Спілка ветеранів АТО» надіслала Харківській міській раді звернення з проханням перейменувати вулицю Бакуліна іменем Олега Челнова.

Читайте також

  • Російські безпілотники влучили по газопереробному підприємству на Харківщині