Громадський транспорт продовжить зупинятися під час повітряної тривоги, зупинки обладнають інформацією про найближчі укриття – рішення Ради оборони міста Києва.

Після розгляду петиції щодо скасування зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги, Рада оборони міста Києва не змінила своє попереднє рішення.

Департамент муніципальної безпеки КМДА та КП «Київпастранс» обладнають зупинки наземного громадського транспорту інформацією про найближчі укриття.

Міська влада закликає пасажирів користуватися укриттями та не залишатися на зупинках під час повітряної тривоги. Після відбою повітряної тривоги можна продовжити рух у тому ж транспортному засобі або скористатися наступним. Повторно сплачувати проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно.

Метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не здійснюватиме перевезення наземними ділянками та закриватиме роботу станцій відкритого типу.

У Харкові ж подовжили роботу громадського транспорту: автобусні та трамвайні маршрути працюють з 6:30 до 19:00, тоді як метро та тролейбус – з 6:30 до 20:00