За його словами, підроблений електронний ключ створили, коли Геннадій Кернес знаходився у реанімації без засобів зв’язку.

Син колишнього міського голови Геннадія Кернеса Кирило стверджує, що без згоди батька посадовцями Харківської міськради було створено електронний підпис, який незаконно багаторазово використовувався для фальсифікації документів. Про це він розповів, в інтерв’ю «Главком». 

«Сьогодні з усією відповідальністю можу сказати, що з того моменту, як батько був доправлений до німецької клініки «Шаріте», посадовці Харківської міської ради здійснили низку фальсифікацій рішень міського голови, яким був на той момент Геннадій Кернес. Це робилося з метою захоплення влади у місті», – розповів він. 

За словами Кирила, у нього є документальні докази формування електронного ключа, датоване 17 вересня 2020 року з 15:00 до 16:00 з ІР-адреси комунального підприємства Харківської міськради сторонньою людиною. Він запевняє, що його не міг створити Геннадій Кернес, оскільки у цей час він перебував у реанімації в Берліні без засобів зв’язку.

За даними сина ексголови Харкова, виключно Геннадій Кернес мав право сформувати електронний ключ. У разі формування ключа не особисто власником ключа, такий ключ вважається скомпрометованим. І будь-які правочини, документи, заяви, підписані за допомогою скомпрометованого ключа не є законними.

На сьогодні, повідомляє син Кернеса, юристами зібрані документи та докази, які дають підстави стверджувати, що групою посадових осіб на чолі з Ігорем Тереховим заздалегідь усвідомлено був розроблений і згодом повністю реалізований план захоплення влади в Харкові. 

Усі матеріали та документи він планує надати слідчим та прокурорам для розслідування.

Читати також:

  • Харківський нардеп Одарченко, якого спіймали на криптохабарі, вийшов із СІЗО під заставу.
  • Харківський нардеп від «Батьківщини» складає мандат.