Українських підприємиць запрошують долучитися до програми менторської підтримки жінок в агробізнесі «Empowering Women in Agrifood» від EIT Food. Найкращі проєкти зможуть отримати грант до 10 тисяч євро на розвиток.

У рамках 6-місячної програми учасниці працюватимуть з особистими менторами, братимуть участь у тренінгах та заходах, розвиватимуть бізнес-навички та налагоджуватимуть нові контакти. Програма реалізується в різних країнах Європи та об’єднує понад 500 агроінноваторок.

Якщо ваш проєкт відповідає одній з трьох стратегічних цілей EIT Food:

  1. Здорове життя завдяки харчуванню (сприяння доступу споживачів до якісних продуктів і корисної інформації);
  2. Вуглецева нейтральність агропродовольчого сектору (боротьба з викидами CO2, зменшення забруднення шляхом диверсифікації та створення нових ринків для харчових відходів);
  3. Управління ризиками для справедливої системи харчування в майбутньому (стійкий, надійний ланцюг постачання харчових продуктів із кращою продовольчою безпекою, цифровізація в агро).

А також наступним критеріям:

  • У вас є агропродовольча бізнес-ідея або діючий бізнес, якому менш як 2 років з моменту офіційної реєстрації;
  • Ви жінка-підприємиця або засновниця агростартапу з України й Вам виповнилось 18 років;
  • Ви ще не отримували фінансування на пропоновану ідею (інвестиції/гранти) на суму понад 30 000 євро.

Ви можете подати заявку українською мовою до 25 травня за посиланням. Участь у програмі безплатна, навчання проходитиме українською. Крім того, кожна учасниця отримає тисячу євро на проїзд та харчування (під час офлайн-заходів).

EIT Food — найбільша європейська ініціатива підтримки інновацій агропродовольчого сектору. Програма реалізується Європейським інститутом інновацій і технологій (EIT), який є незалежним органом Європейського Союзу, створеним для впровадження інновацій по усій Європі. В Україні програма реалізується у співпраці з ГО Інститут партнерства та сталого розвитку.

Читати також: українські екостартапи запрошують до участі в конкурсі ClimateLaunchpad.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.