Армія РФ щодня завдає близько 10 авіаударів по прифронтових і прикордонних населених пунктах, зокрема обстрілюють Куп’янськ та Вовчанськ на Харківщині. Росія частіше використовує касетні бомби на Куп’янському напрямку.

Про це в етері «Суспільне. Студія» сказав помічник начальника прикордонного загону «Сталевий кордон» Іван Шевцов.

«Останнім часом росіяни активно почали використовувати РБК-500 — це осколкові касетні бомби, вони досить небезпечні. Раніше РФ їх не застосовувала, била КАБами. Зараз, можливо, вони не мають інших бомб», — зазначив Шевцов.

За його словами, ситуація на Лимано-Куп’янському напрямку залишається напруженою. Щоденно російська армія завдає від 700 до 800 обстрілів як по українських позиціях сил оборони, так і по прикордонних населених пунктах.

«Зараз погода дозволяє, тому РФ використовує танки й БМП. На Лимано-Куп’янському напрямку російські війська накопичили стотисячне військо, велику кількість озброєння та техніки. Але це стала цифра, понад пів року у такому складі перебувають на цьому напрямку. Жодних успіхів РФ на цій ділянці не має», — пояснює речник «Сталевого кордону».

Нагадаємо, протягом минулої доби на Куп’янському напрямку російська армія не вела наступальних дій. Авіаційних ударів зазнали Кислівка та Митрофанівка Харківської області.

Читайте також:

  • Армія РФ завдала ударів по двох закладах освіти на Харківщині