Вдень 9 березня російська армія атакувала дроном село Івашки Золочівської громади, внаслідок чого загинули троє цивільних, ще одна людина отримала поранення.
Про це 10 березня повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
За його словами, внаслідок детонації вибухонебезпечного предмета, який скинув на село російський дрон, загинули три цивільні людини: жінка та двоє чоловіків. Крім того, ще одна жінка отримала поранення.
Водночас ще вчора, 9 березня, за даними начальника Золочівської селищної військової адміністрації Віктора Коваленка, внаслідок обстрілу загинуло двоє цивільних – це чоловік і жінка, 1964 та 1972 років народження. Крім цього, важке поранення, за словами Коваленка, отримав чоловік 1967 року народження, його евакуювали. Детонація вибухівки відбулася о 12:30.
Читайте також
- У двох селах Ізюмського району нема електроенергії внаслідок обстрілів.
