Наразі до старту освітнього процесу в області готуються 1603 навчальних заклади, де навчатимуться понад 330 тисяч здобувачів освіти.

У Харківській області 5 закладів вищої освіти та 12 професійної освіти планують розпочати навчання у змішаному форматі. Втім, більшість закладів освіти працюватимуть в дистанційному форматі. Про це в ефірі «Єдиних новин» повідомив голова Харківської військової адміністрації Олег Синєгубов. 

«Заклади освіти можуть проводити офлайн навчання за умови наявності в закладі захисних споруд, що відповідають вимогам безпеки. Втім, наступного навчального року явно переважатиме формат дистанційного навчання», – повідомив голова ХОВА.

Зокрема, до початку навчального року готуються 703 заклади дошкільної освіти, де навчається близько 50 тисяч дітей, 664 заклади загальної середньої освіти, де навчатимуться близько 220 тисяч дітей, а також заклади позашкільної, вищої фахової, передвищої та професійної освіти.

Сьогодні, 25 серпня, міський голова Харкова повідомив, що у Харкові спостерігається четверта хвиля повернення людей, яка пов’язана з початком навчального року.

Читати також:

  • У школах України впровадять особливий формат для учнів за кордоном.
  • Більшість громадян України виступають проти дистанційного навчання.