Пропагандистські телеграм-канали РФ поширюють статтю The New York Times про бойові дії на Куп’янському напрямку та стверджують, що видання визнало дії українських військ безглуздими. 

Росіяни знову ширять мережею фейки про бойові дії на Куп’янському напрямку, зокрема на Харківщині. Так, пропагандисти РФ стверджують, що нібито The New York Times у своїй статті визнало контрнаступ ЗСУ на Куп’янському напрямку «безглуздим». Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростовує цей фейк. 

«Сектор Куп’янськ і Кремінна місяцями був ареною боїв на «гойдалках» – одна армія просувається на милю або дві вперед, щоб знову бути відкинутою. Це звичайна послідовність у цій війні, йдеться у статті», – проінформували у центрі.

У статті The New York Times не йдеться про «ганьбу», розчарування та відчуття безглуздості оборони і деокупації. Такі тези розповсюджують російські пропагандисти задля зниження бойового духу українських бійців та погіршення настроїв у суспільстві. Однак їх фейки швидко розвінчують.

«Воїни України вживають усіх заходів для ефективного стримування та знищення загарбників на усіх напрямках. Звільнення українських тимчасово окупованих територій від загарбників триває і триватиме до повного вигнання росіян», – ідеться в повідомленні.

Також експерти стверджують, що за словами опитаних влітку військових аналітиків та солдатів, росіянам не вдалося прорвати українські лінії. Проте немає ознак того, що російський тиск послабиться. 

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявляє, що бої на Куп’янському напрямку насправді є активними і дуже динамічними.

Читати також:

  • На Харківщині війська РФ обстріляли з авіації Синьківку та Іванівку.
  • Волонтери передали техніку військовим на Куп’янському напрямку.
  • На Куп’янському напрямку військові РФ збираються із силами — Маляр.