Увечері 2 травня російські війська атакували безпілотниками Балаклію Харківської області. Внаслідок обстрілу троє людей постраждали.
Про це повідомили у ДСНС Харківщини.
Російський обстріл пошкодив торговельні ряди, кіоск та легкові автомобілі. Годиною пізніше російські війська завдали повторного удару безпілотником, внаслідок чого сталися торговельний об’єкт зруйнувався та загорівся.
«Силами підрозділів ДСНС пожежу площею 100 м кв. ліквідовано. На місці події працювали 15 рятувальників та 3 одиниці техніки ДСНС», — ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, вранці 2 травня російські війська обстріляли Харків безпілотниками. Один з БпЛА влучив у багатоповерхівку в Шевченківському районі міста. Один чоловік отримав поранення.
Армія РФ протягом 2 травня атакувала безпілотниками АЗС у чотирьох районах Харкова. Журналісти Ґвара Медіа працювали на місці влучання. Детальніше дивіться та читайте у фоторепортажі.
Журналістки Ґвара Медіа поїхали у місто та познайомилися з родиною — Оленою, Романом та їхнім сином Артуром. Вони показали нам свій будинок, згорілий внаслідок обстрілу. Артура, який знаходився до епіцентру удару найближче, врятувала випадковість — шведська стінка в кімнаті стримала вогонь. Подивіться історію родини — однієї з тисяч, які втратили дім — на ютуб-каналі Ґвари.
Читайте також
- До 70% російських військових гинуть під час спроби пройти трубами біля Куп’янська.
- «Хартія» провела повністю роботизовану операцію у Куп’янську.




