6 лютого о 23:00 російські війська з артилерії обстріляли село Олександрівка Золочівської громади. Пошкоджена інфраструктура.

Про це журналісту Ґвара Медіа повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

За його даними, у результаті ударів пошкоджені приватний будинок, господарчі споруди та енергомережі. Зазначається, що ніхто з цивільних не постраждав.

Наразі у населеному пункті відсутній звʼязок.

Нагадаємо, що 7 лютого 00:01 росіяни застосували по Куп’янську фугасний реактивний снаряд РСЗВ «Ураган». Внаслідок чого були пошкоджені житлові будинки.

Крім цього, протягом 6 лютого у Куп’янську були зафіксовані влучання безпілотників. Так, ввечері БпЛА типу ‎«Молнія» влучив у дорогу траси ‎«Чугуїв-Мілове‎». А вранці «Молнія» влучила у будівлю закладу харчування.

Також влучання безпілотника було зафіксовано минулої доби у місті Харків. Вдень БпЛА вдарив у фасад житлового будинку у Салтівському районі. Зазначається, що пожежі не було та ніхто не постраждав. За годину до цього у місті збили БпЛА «Молнія», втім інформація про постраждалих та пошкодження не надходила.

Читайте також

  • «Понад 250 обʼєктів пошкоджено, частина з них — суттєво»: дронова атака на найбільший ринок Харкова.
  • Внаслідок удару БпЛА по Салтівському району Харкова сталася пожежа, постраждав цивільний — фото.
  • «Одна з загиблих була при надії»: наслідки обстрілу Ізюма — фоторепортаж.