Святослав Вакарчук став першим благодійником проєкту «Збережіть українську культуру» та задонатив на відновлення музею Сковороди на Харківщині

Про це повідомили у Міністерстві культури і інформаційної політики України.

«російські загарбники воліють не лише окупувати наші території, зруйнувати наші міста, села, виробництва, знищити поля, а разом з ними та врожай, а ще й цілеспрямовано позбавити українців майбутнього, вбиваючи кращих з кращих, та знищуючи нашу спадщину від попередніх поколінь, руйнуючи культурні центри, музеї тощо. Бо сама думка існування бодай чогось українського з глибоким історичним, культурним корінням і розвиненого майбутнього нашої країни для них нестерпна і доводить до сказу. Не вийде у них. Ніколи», – сказав Святослав Вакарчук.

Повідомляється, що на спецрахунок Міністерства культури та інформаційної політики для відновлення музею Григорія Сковороди перераховано 350 тисяч гривень.

Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди російські військові знищили 7 травня 2022 року. За підрахунками міністерства, відновлення коштуватиме щонайменше 112 млн гривень.

Раніше ми розповідали, що проєкт «Збережіть українську культуру» запустили Міністерство культури та інформаційної політики разом з Vodafone Україна. Мета проєкту – зібрати понад 470 млн грн для відновлення 15 пошкоджених об’єктів.