На деокуповану Харківщину поступово повертається життя. Відбудовується критична інфраструктура, місцеві мешканці активно отримують гуманітарну допомогу та пенсії. Починають працювати банківські установи.

Мінреінтеграції повідомляє про відновлення роботи ПриватБанку на деокупованій Харківщині.

МінРе
ПриватБанк

На звільнених від рф територіях Харківської області почали виплачувати пенсії – зокрема, перші виплати вже доставлені пересувними відділеннями Укрпошти у звільнені від росіян Балаклію та Гракове.

При цьому ті пенсіонери, кому приходить пенсія на банківські картки, і які не могли зняти готівку, мають можливість написати заяву про переведення на обслуговування до Укрпошти – тоді вони отримають гроші у відділенні поштового зв’язку чи пересувному відділенні.

Зазначимо, що у звільнених районах Харківщині все ще триває розмінування: нині працює близько 200 рятувальників та піротехніків ДСНС. Основним завданням наразі є розмінування територій, які потрібні для роботи рятувальників. Окрім цього, вкрай важливе розмінування систем життєзабезпечення, зокрема, електромереж, газопостачання, водопостачання.