Необхідно вжити заходів щодо виплати заробітної плати працівникам дошкільних груп спеціальних і санаторних шкіл Харківщини, наголосила віцепрем’єр-міністерка, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Під час наради щодо фінансування спеціальних і санаторних шкіл, які утворені Харківською облрадою та мають дошкільні групи урядовиця підкреслила, що в обласному бюджеті закладені кошти на такі виплати.

«Люди чесно відпрацювали, але не отримали зароблені гроші через недбалість чиновників. Це неприпустимо. Ми негайно повинні це виправити», — заявила Верещук.

За її словами, проблема з фінансуванням виникла, зокрема, через відсутність чітко визначеного джерела видатків, із якого має здійснюватися фінансування заробітних плат працівників вищезазначених закладів. Однак, за офіційною інформацією Мінфіну, фінансування спеціальних і санаторних шкіл, які мають дошкільні групи, може здійснюватися з обласного бюджету за наявності відповідної програми.

Віцепрем’єрка доручила представникам Харківської ОВА врегулювати це питання, щоби працівники таких закладів якнайшвидше отримали свою зарплатню.

Читайте також

  • Голова ХОВА відреагував на заяви щодо відрахування дітей із вадами зору з дошкільних підрозділів.