Тоді внаслідок завданих ударів загинуло дві людини.

Під час обстрілу Вовчанська 20 квітня загинув чоловік, який під час окупації міста зняв російський прапор зі щогли. Про це повідомили у Вовчанському фаховому коледжі ДБТУ.

«Під час чергового обстрілу Вовчанська обірвалося життя батька Саши Каширіна, нашого студента 3 курсу бухгалтерів. Його тато був порядною людиною. Саме він зняв прапор окупантів зі щогли у Вовчанську під час окупації та допоміг вивезти особові справи студентів з-під обстрілів», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, вранці 20 квітня армія РФ обстріляла Вовчанськ за допомогою авіації, авіабомба влучила у девʼятиповерховий житловий будинок. Отримали поранення 61-річні жінка та чоловік.

Також російські військові обстріляли приватний сектор, попередньо з РСЗВ, повідомили в прокуратурі. Там загинув 50-річний чоловік, під час атаки він порався на городі. За іншою адресою загинув 83-річний чоловік.

Читайте також

  • З окремих населених пунктів Богодухівського, Ізюмського та Харківського районів, які перебувають під обстрілами, вдалося евакуювати 60 дітей разом із їхніми родинами.