Росіяни продовжують обстріл міст, селищ та сіл Харківської області використовуючи різні типи озброєння, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

  • 21 червня о 10:00 Двоє працівників «Укрпошти» потрапили під обстріл російського БПЛА у Вовчанську. В результаті загинула  жінка, травмовано чоловіка;
  • 21 червня о 14:46 внаслідок обстрілу частково зруйновано продуктовий магазин, пошкоджено автомобіль та 10 приватних будинків у Боровій Ізюмського району;
  • 21 червня о 15:00 російський КАБ влучив у раніше зруйновану пожежну частину. Зруйновано паркан та частково будівлю резервного гаража у Липцях;
  • 21 червня о 16:00 корегованою авіаційною бомбою у селі Кирилівка Старосалтівської громади пошкоджено магазин, дитячий садок та два приватні будинки;
  • 21 червня о 22:53 КАБ вдарив по відкритій місцевості, в результаті пошкоджено скління вікон приватного будинку;
  • 22 червня о 01:45 в селі Підлиман Борівської громади через обстріл з РСЗВ пошкоджено приватні будинки, три магазини, приміщення дошкільного закладу, будинок культури та два автомобілі.

На Харківському напрямку активних наступальних дій росіяни не проводили, водночас на Купʼянському напрямку кількість боєзіткнень збільшилась до 14. На цьому відтинку російська армія атакувала в районах Синьківки, Степової Новоселівки, Стельмахівки, Берестового та Піщаного. 10 російських атак відбито, чотири іще тривають.

За даними Генштабу ЗСУ, російська армія активізувалася на Лиманському напрямку, збільшивши кількість штурмових дій майже вдвічі, до 7 протягом 21 червня. Тривали бої в районах Невського та Серебрянського лісу. На цьому на напрямку Росія застосувала авіацію – під вогнем перебували Райгородок, Зелений Гай, Борова та Шийківка.

Читайте ще

У Повітряних силах ЗСУ не можуть ані підтвердити, ані спростувати інформацію щодо застосування військовими російської армії бомби ФАБ-3000 до збору уламків та огляду місця влучання —  речник командування Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш.

ЗСУ відбили частину території під Вовчанськом — ISW. Сили оборони відбили село Тихе та райони в центральній та південній частинах Стариці на Харківщині, йшлося у звіті Інститут вивчення війни (ISW) 19 червня.