Від початку доби на всіх напрямках відбулося 84 бойових зіткнення. За даними Генштабу ЗСУ, сили оборони України зупиняють росіян.

Російська армія активізувалася на Лиманському напрямку, збільшивши кількість штурмових дій майже вдвічі, до 7 з початку доби. Тривають бої в районах Невського та Серебрянського лісу. На цьому на напрямку Росія застосувала авіацію – під вогнем перебували Райгородок, Зелений Гай, Борова та Шийківка.

На Сіверському напрямку кількість боєзіткнень зросла до 10. Тривають дві штурмові дії ворога в районах Верхньокам’янського та Роздолівки.

У Донецькій області на Краматорському напрямку відбулося три боєзіткнення. Росіяни продовжують тиснути в районах Часового Яру і Калинівки. На Торецькому напрямку кількість боєзіткнень зросла до п’яти, з яких три – тривають в напрямках Північного та Торецька.

Покровський напрямок на Донеччині залишається найгарячішою ділянкою фронту – Росія застосовує авіацію. Тут кількість атак ворога зросла до 28. Точаться бої в районах Воздвиженки, Новоолександрівки, Сокола та Новопокровського. На Курахівському напрямку тривають бої в районі Красногорівки.

Бомбардувань КАБами зазнала Новоукраїнка на Новопавлівському напрямку, тут армія РФ активізувалася в районах Водяного та Старомайорського.

На Придніпровському напрямку одна атака ворога відбита, одна – триває в районі Кринок на Херсонщині. На решті напрямків ситуація без особливих змін.

У Борівській громаді планують оголосити примусову евакуацію родин з дітьми з 5 населених пунктів «помаранчевої зони». Наразі на території громади проживає 580 дітей. Це населені пункти Загризове, Богуславка, Шийківка, Маліївка, Нова Кругляківка. Відповідне питання, за словами начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, розглянуть на Раді оборони області.

На цю тему

За даними моніторингового ресурсу DeepState, росіяни наростили до 10 тисяч особового складу та 450 одиниць військової техніки на ділянці від Райгородки до Нововодяного, щоби повторити наступ на селище Борова Харківської області.