За минулу добу авіаударів зазнали три населених пункти Харківщини.

Протягом минулої доби на Куп’янському напрямку українські військові відбили 13 атак росіян в районах Кислівки, Берестового, Копанків Харківської області. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу.

Також протягом минулої доби авіаційних ударів зазнали населені пункти Стрілеча, Синельникове, Вовчанські Хутори Харківської області

На Слобожанському напрямку російські військові знаходяться у прикордонних районах, проводять диверсії з метою недопущення перекидання українських військ на загрозливі напрямки, нарощують щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Нагадаємо, що російські окупанти відновили свої спроби йти в наступ, але успіху не мали, повідомив начальник Харківського гарнізону та сил оборони Харкова Сергій Мельник.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що влада шукає можливості дати Харкову більше захисту неба. За його словами, передача іншими країнами систем ППО Україні — це політичне питання.

Читайте також

  • Триває евакуація з небезпечних районів Харківщини, яку ухвалили 11 квітня. Уже 70 родин із дітьми виїхали в безпечніші місця.