У Харківську область у межах проєкту «Ноутбук кожному вчителю» доставлять понад 700 хромбуків.

Ініціативу «Ноутбук кожному вчителю» започаткували Мінцифри спільно з МОН та Google за підтримки ЮНЕСКО. У рамках проєкту минулого року в різні регіони України надійшли 50 тисяч ноутбуків.

Зокрема, на Харківщину спрямували 5 895 хромбуків. На початку листопада 2022 року в навчальні заклади вже передали 5 186 ноутбуків. Ще близько 700 хромбуків мають доставити найближчим часом.

Ноутбуки, які передають вчителям / kharkivoda.gov.ua

Комп’ютерною технікою спочатку забезпечили навчальні заклади на деокупованих територіях. Це всі громади Куп’янського та Ізюмського районів, а також 7 громад Чугуївського та 8 громад Харківського районів.

Також ноутбуки відправили в Золочівську, Богодухівську та Лозівську громади. Частину хромбуків передали в харківські заклади професійно-технічної освіти та в заклади фахової передвищої освіти.

У межах цієї ж ініціативи вчителям надали безоплатний доступ до деяких функцій Workspace for Education. Це набір інструментів для онлайн-комунікації між учнями та вчителями для організації дистанційного навчання. Наприклад, можна проводити онлайн-уроки, публікувати й перевіряти домашні завдання тощо.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.