Працівники Міграційної служби Харківської області видали перші два посвідчення на повернення з депортації у РФ жителям Балаклійського та Харківського районів.

«До міграційників звернулись батьки з деокупованої Балаклії, у яких ще на початку липня 2022 року було примусово вивезено доньку до держави-агресора. Наразі виготовлене посвідчення вручено батькам, вони з нетерпінням чекають на повернення доньки додому», — повідомили в ГУ ДМС у Харківській області.

Торік Уряд запровадив експериментальний проєкт щодо оформлення посвідчення особи для українців, яких примусово депортували в Росію або які виїхали з тимчасово окупованих територій та втратили паспорти.

Це посвідчення допоможе повернутися додому через території третіх країн.

Зазначимо, якщо депортована особа знаходиться на території РФ без паспорта або виду на постійне чи тимчасове проживання, для неї на території України можна оформити посвідчення на повернення. Це безплатно та здійснюється протягом 5 робочих днів із дня подачі заявки.

Щоб оформити відповідне посвідчення, необхідно звернутись до будь-якого територіального органу Державної міграційної служби України.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.