На Харківському напрямку протягом минулої доби, 29 березня, українські війська зупинили чотири атаки росіян в районах Вовчанська та у бік Кам’янки.
Про це у ранковому зведенні повідомляє Генштаб.
На Куп’янському напрямку минулої доби відбулося шість атак армії РФ. Сили оборони відбивали штурмові дії у напрямку Піщаного, Петропавлівки та неподалік Загризового.
Крім того, Слатине на Харківщини опинилося під авіаударом РФ.
Нагадаємо, увечері 29 березня російські війська запустили безпілотники по Харкову. Станом на 22:00 зафіксовано шість влучань у двох районах міста. Внаслідок обстрілів загинули дві людини, 25 отримали поранення. Одне з влучань зафіксоване у Холодногірському районі міста, інші п’ять – у Шевченківському.
Росіяни вдарили по військовому госпіталю в центрі міста. Серед постраждалих є й військові, що проходили лікування.
Детальніше читайте за посиланням.
Читайте також
- У Куп’янському районі через обстріл понад сім тисяч абонентів залишились без світла.
- У Чугуївському районі двоє постраждалих внаслідок обстрілів.
