Найбільше постраждали Куп’янський, Вовчанський та Ізюмський лісгоспи, розповів заступник керівника обладміністрації Євген Іванов.

За його даними, вони не можуть нормально працювати з двох причин: заміновані території та викрадення окупантами техніки й документації.

Наразі під окупацією досі залишається 7,2 тисячі га лісів на балансі Куп’янського лісового господарства», — сказав Євген Іванов. 180 га лісів потребують обстеження на міни».

Також значна частина лісопарку постраждала в Харкові, який наразі закритий через замінування, про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

Крім того, були пошкоджені зелені насадження в міських парках, скверах, рекреаційних зонах, на об’єктах природно-заповідного фонду. Зокрема, обстрілів зазнав Центральний парк культури та відпочинку ім. Горького.

Водночас Терехов запевнив, що після перемоги в Харкові планують реалізувати проєкт «Зелений каркас», мета, якого — поєднати всі паркові зони в одну мережу зеленими коридорами з пішохідними та велосипедними доріжками.

  • Унаслідок війни екологічні збитки Харкову становлять близько 200 млрд гривень.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.