Наразі дві прикордонні бригади Гвардії Наступу «Сталевий кордон» і «Помста» працюють на різних напрямках.

У Міністерстві внутрішніх справ оголосили створення третьої бойової бригади Держприкордонслужби – «Гарт». Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

За його словами бійці бригади вже підсилюють Сили оборони на східних рубежах. 

«Прикордонники відважно проявили себе в боях у 2014-му році. І дотепер прикордонні загони та сформовані бойові бригади Гвардії Наступу «Сталевий кордон» і «Помста» продовжують бити ворога, демонструючи неабияку міць та витримку. Символічно саме сьогодні оголосити про створення третьої бойової бригади Держприкордонслужби – “Гарт”», – ідеться в повідомленні.

Довідка

Сьогодні, 30 квітня, відзначається День прикордонної служби. До 2003 року День прикордонника в Україні був 4 листопада, у день ухвалення закону «Про прикордонні війська України». З 2003 року це свято змінилося через прийняття нового закону «Про Національну прикордонну службу України».

З 2018 року День прикордонника святкують щороку 30 квітня за указом президента України від 27 квітня 2018 року. Це свято призначене для вшанування прикордонників за їхній внесок у боротьбу за незалежність України та вшанування мужності захисників державних кордонів.

Читайте також:

  • «Сталевий кордон»: Росія частіше б’є касетними бомбами по Лимано-Куп’янському напрямку.
  • Харківські прикордонники врятували місцевого жителя, постраждалого від авіаудару.