У п’ятницю, 23 червня, на 7 складі відбудеться благодійний музично-поетичний вечір «Горище» від мистецького об’єднання «Стеля». Початок о 17:00.

На заході виступатимуть поети Фіалка, Ната Фандоріна, Дмитро Клімов, Сергій Савченко, Марина Низова, Лютий Квітень, а також музичні гурти Cobra Twist та Fever.

Митці збиратимуть кошти на дрон 28-їй окремій механізованій бригаді на Донеччину.

«Горище» стане заключним в історії «Стелі», розповіли організатори. Після цього об’єднання припинить свою діяльність як проєкт.

Однак поняття мистецького об’єднання не обмежується лише проєктом, зазначає в коментарі Ґвара Медіа співзасновник об’єднання Дмитро Клімов. Воно включає достатню кількість знайомств та мистецьких зв’язків, завдяки яким проєкт спочатку зародився як «speech’ки», а потім перетворився на «Стелю».

«Поетично-музична екосистема (так назвав це один мій знайомий) продовжить існувати. Це нормально, ми добре працювали та завершуємо діяльність. Ми не перші — пригадайте старої формації — Litslam, МОШ, КУБ та інші. Це має статись і добре, що стається свідомо. Певен, за нами йтимуть інші — вже йдуть. За останні місяці багато чого трапилось, Харків повний на мистецькі об‘єднання — це в нашому культурному коді», — зазначив співорганізатор мистецького об’єднання «Стеля».

Що таке «Стеля»?

Мистецька спільнота заснована у 2019 році як простір для виступу молодих музикантів та поетів. Організатори зазначають, що хотіли створити майданчик, де цікаві їм люди зможуть ділитися своєю творчістю з іншими. Під час повномасштабної війни «ГОРИЩЕ» стало серцем української поезії в Харкові.

Музично-поетичний вечір «ГОРИЩЕ», 3 березня 2023 року / Фото: Олексій Єрошенко для Ґвара Медіа

Творча молодь регулярно організовує такі заходи, щоб зібрати кошти на потреби українських військових. Загалом провели близько 20 таких заходів у різних містах України, серед них Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Полтава та Київ.

Читайте також

  • Зустрінемося на «Горищі»: як мистецьке об’єднання «Стеля» вплинуло на літературну спільноту Харкова.
  • Горище: харківські митці провели благодійний вечір — фото.
  • Куди піти в Харкові? Кінопокази, літвечори та музика.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.