Національний технічний університет «Харківський Політехнічний Інститут» оголосив тендер на розробку науково-проєктної документації, щоб термомодернізувати електротехнічний корпус по вулиці Кирпичова, 2, про це стало відомо з моніторингу порталу публічних закупівель Prozorro.

Роботи виконуються та фінансуються коштом державного бюджету України за програмою 2201610 «Вища освіта, енергоефективність та сталий розвиток», джерелом надходження яких є кредитні кошти, що залучаються відповідно до Фінансової угоди (Проект “Вища освіта України”) між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованої Законом України від 8 листопада 2017 р. № 2186-VIII, власних надходжень Замовника та/або інших джерел, не заборонених законодавством.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 23 лютого 2024 року. Строк постачання товарів, виконання робіт чи надання послуг – 01 березня 2025.

Журналісти Ґвари зателефонували за контактами вказаними у тендерній документації, однак відповіді не отримали.

Читайте також

Громади Харківської області провели тендерів на закупівлю новорічних подарунків на суму 19 752 460 гривень. Єдиним містом, яке скасувало тендер та зекономило 250 тисяч гривень стали Дергачі. Там до цього долучили декількох благодійників, які передали дітям новорічні подарунки.

«У вас свята, у нас війна»: як у Харкові проходять мітинги «Гроші на ЗСУ». Восени 2023 року — у відповідь на повідомлення ЗМІ про недоцільне використання місцевих бюджетів — Україною прокотилася хвиля мітингів «Гроші на ЗСУ». Під таким гаслом активісти щосуботи виходять під стіни міських рад, аби ті виділяли більше коштів на потреби військових. Ці акції розпочалися в Одесі та Києві, згодом ініціативу перейняли й інші міста.