Зараз область має потребу в потужних генераторах для забезпечення роботи медзакладів та іншої критичної інфраструктури.

Харківщина може отримати 12-14 модульних котелень від Червоного Хреста, які забезпечать близько 24 тисячі споживачів. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Передбачається передати 12-14 модульних котелень, потужності яких дозволять забезпечити близько 24 тисяч домогосподарств. Продовжуємо допомагати «водоканалам» Харківщини матеріально-технчіною базою. Щодо додаткових потреб проводитимемо експертну оцінку та залучатимемо наявні ресурси», – зазначила глава Полтавської суб-делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста Стефані Гартлахер.

Зокрема у ХОВА повідомили, що наразі в області є потреба в генераторах великої потужності для забезпечення сталої роботи медзакладів та інших соціально важливих установ під час довготривалої відсутності світла.

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • У Харкові до 250 тисяч людей щогодини залишаються без світла — гендиректор YASNO.
  • У 60 населених пунктів Харківщини немає світла.